Jump to content
Sign in to follow this  

rejected Admin Request By Hell

Recommended Posts

• Το πραγματικό σας όνομα?
    Σπυρος
  • Πραγματική ηλικία σας
    15
  • Steam Name:
    유Hellツ유
  • Steam Profile (Link)
  • Το Steam ID σας?
    STEAM_0:0:199390231
  • VAC Record?
    Καθαρος
  • Αν έχετε γνώσεις πάνω σε SourceMod (SM) commands.
    Αφιερωσα χρονο μελετης των SM commands και πιστευω οτι εχω γινει ενας πολυ καλος γνωστης τους.
  • Πόσες ώρες μπορείτε να διαθέσετε στο server χωρίς υπερβολές σε καθημερινή βάση?
    Τωρα που ειναι καλοκαιρι μπορω ανετα να διαθεσω πανω απο 6 ωρες.
  • Έχετε κάποια σχετική προϋπηρεσία πάνω σε κάποιο άλλο community στο παρελθόν αν ναι ποια είναι αυτή.
    Πριν λιγο καιρο ειμουν Head-Admin σε εναν server Αγγλικο και αυτος ηταν ο λογος που για περιπου εναν μηνα ειμουν inactive.
  • Σε ποιόν Server θα σας ενδιέφερε να επικεντρωθείτε κυρίως?
    Στον jailbreak αλλα και στον multigames και combat surf
  • Γιατί θα θέλατε να γίνετε Admin στο Rush Gaming?
    Αυτη ειναι ισως μια ερωτηση που θα αφιερωσω πολυ χρονο και οτι πω θα ειναι απ'τα βαθη της καρδιας μου.Αρχικα θελώ να αναφερω οτι στον RushGaming εχω περασει παρα πολλα,κακες στιγμες που εχω μετανιωσει αλλα και καλες στιγμες οπου ελπιζω να παραμεινουν ετσι.Το πρωτο πραγμα που θα ηθελα να πω ειναι για εκεινες τις 2-3 φορες οπου δημιουργησα προβλημα στους διαχειριστες και που φερθηκα ανωριμα εξαιτειας της μη συγκεντρωσης οπου δυστυχως με εκανε να πραξω πραγματα που δεν επιθυμουσα.Πιστευω οτι ολοι οι ανθρωποι κανουμε λαθοι και εγω παντα θελω να τα διωρθωνω.Ας παμε στο θεμα μας.Ο λογος που θα ηθελα να γινω admin ειναι ο πολυ απλος για να βοηθησω το community.Εγω οταν θελω πολυ κατι θυσιαζομαι για αυτο και οσες φορες παραφερθηκα ηταν επειδη δεν ειχα αυτοπεποιθηση και απλα δεν σκεφτομουν τι εκανα.Μπορω να γινω σκυλος σε αυτο που μου αρεσει και μπορω να αφιερωσω την ζωη μου.Εγω προσπαθω καθε μερα να ειμαι ο εαυτος μου και να μην προσποιηουμε τον καλο μονο και μονο για το +1.Ειμαι ετσι οπως ειμαι δεν μπορω να αλλαξω και να γινω μονο καλος και για αυτον τον λογο εχω κανει και βλακειες που ξερω οτι κρινουν την θεση μου αλλα αν οντως πραγματοιποιηθει να γινω admin θα προσπαθω ακομα περισσοτερο να κραταω τον εαυτο μου οπως ειναι αλλα και να μπω στον ρολο του admin γιατι πρεπει να αλλαξω πραγματα πανω μου που μου ελλατωνουν τις πιθανοτητες για να γινει αυτο που επιθημω πραγματικοτητα.Εγω ξερω απο μικρος οτι οταν κατι το θελω πραγματικα παλευω για αυτο και αυτο ακριβως κανω τωρα.Παλευω για αυτο που πραγματικα θελω.Τα υπολοιπα ειναι δικη σας πρωτοβουλια και εγω θα δεχτω για αλλη μια φορα την λυπη της απορριψης.Εξαλλου ετσι ειναι η ζωη,θα γινω πιο δυνατος και φορα με την φορα θα κατακτησω οτι επιθημω.Ευχαριστω για τον χρονο σας <3

-1 Δεν εισαι ετοιμος 

Αρχικα δεν πιστεύω πως χρειαζόταν να γράψεις ολόκληρο κείμενο διότι δεν θα κάτσει κανεις να το διαβάσει ανεξαρτήτως αν εγώ το διάβασα. Σπύρο εκτιμώ το ότι αφιερωσες χρόνο σε αυτό το request  μα δεν πιστεύω πως εισαι αρκετά έτοιμος για κατι τετοιο, για τώρα προσπαθησε να μάθεις καλύτερα τα rules, να μη προκαλείς προβλήματα και κυρίως να φτιάξεις το activity σου στο ts3/forum προς το παρών έχεις ένα  -1 GL

-1 με κάλυψαν οι συνάδελφοι μου .

Επιφυλακτικό +1,καθως έκανα τον κόπο και διάβασα ολόκληρο το request σου και κατάλαβα ότι ίσως έχεις την ωριμότητα που απαιτειται για να ανταπεξέλθεις στην θέση του admin. Είσαι αρκετά active στους servers, έχεις προϋπηρεσία αλλά από σένα θέλω να μπαίνεις πιο συχνα στο teamspeak και να ελατωσεις ελαφρως το σπαμ.Good Luck! 

Από μένα έχεις +1 είσαι γνώστης των rules,κανεις πλάκα εκεί που πρέπει δεν δημιουργείς προβλήματα μέσα στον server πάντως το μόνο που  θα ήθελα να διορθώσεις είναι το activity σου ts/forum GL

|+1| Νομίζω πως είσαι έτοιμος να αναλάβεις τις ευθύνες σου. Έχεις κάνει αρκετά request αλλα τώρα πιστεύω ότι είσαι πανέτοιμος για αυτή τη θέση.

GOOD LUCK!

-1 Δεν είσαι έτοιμος ακόμα.Όταν διορθωθείς θα έχεις το + μου
Βελτίωσε τις γνώσεις σου σε rules
Μην κάνεις τόσο spam 

Να είσαι πιο active στο ts/forum
Γενικώς να σταματήσεις τις ειρωνείες και τα  ψέματα καθώς και τα disrecpect 
Eπίσης εγώ δεν κατάλαβα μέσα από το req γιατί θες να γίνεις τελικά admin 
GooD LucK

Επιφυλακτικό +1 Θα συμφωνήσω με τον συνάδελφο συνάδελφο @Αγαπαω τα λεφτα <3GoodLuck!

-1 δεν εισαι καθολου ετοιμος για αυτη τη θεση.Η συμπεριφορα σου δεν τινει προς αυτη ενος admin και ο τροπος αντιμετωπισης των προβληματων/δυσκολιων εντος server δεν ειναι ο καταλληλος ωστε να  τους διαχειριστεις ευκολα.Με αυτο δεν εννοω πως δεν ξερεις την απαντηση η την λυση στο προβλημα εκεινο,αλλα δεν ξερεις πως να τεκμηριωσεις σωστα την αποψη σου ωστε να εισαι κατανοητος σε ολους!!Βελτιωσε λιγο περισσοτερο το activity σου σε forum/ts!!

-1 ό,τι είπε ο @.Lag.

Καλησπέρα,
Το Admin Request σου έγινε REJECTED.
Ξανά προσπάθησε σε 1 μήνα.

This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Create New...