Jump to content

rejected Admin Request By DeadBrain

Recommended Posts

• Το πραγματικό σας όνομα?
    Θάνος
  • Πραγματική ηλικία σας
    17
  • Steam Name:
    ✞ƊƐAƊ ƁRAIƝツ{420}
  • Steam Profile (Link)
  • Το Steam ID σας?
    STEAM_0:1:231122386
  • VAC Record?
    NO VAC BAN
  • Αν έχετε γνώσεις πάνω σε SourceMod (SM) commands.
    έχω αρκετές και της κυρίοτερες
  • Πόσες ώρες μπορείτε να διαθέσετε στο server χωρίς υπερβολές σε καθημερινή βάση?
    6-8
  • Έχετε κάποια σχετική προϋπηρεσία πάνω σε κάποιο άλλο community στο παρελθόν αν ναι ποια είναι αυτή.
    Ναι αλλα οχι σοβαρή
  • Σε ποιόν Server θα σας ενδιέφερε να επικεντρωθείτε κυρίως?
    Jailbreak/1vs1 Arena/Multigames/Combat Surf
  • Γιατί θα θέλατε να γίνετε Admin στο Rush Gaming?
    Θέλω να γίνω admin γιατι το community ειναι τέλειο και ξοδεύω παρα πολλες ωρες και περναω απίστευτα

-1 πολύ toxic, spam. Δεν μπορείς να αναλάβεις μια τέτοια θέση. Good Luck!:)

Απο που να ξεκινησω; 

• Απαραδεκτη συμπεριφορα προς users και admins

• Αντιμιλας πολυ και με το παραμικρο

• Εισαι vip και σπαμμαρεις υπερβολικα πολυ το mic

• Πολλες φορες δεν ακους αυτα που σου λεμε οι admins

• Προσπαθεις να βρεις «κενα» στα rules.

Με λιγα λογια, -1

Δεν νομίζω πως έχει αλλάξει τίποτα στην συμπεριφορά σου. Spam στο Mic -1 

-1 πολύ spam,και desrespect .

Απειρο σπαμ στο μικροφωνο παρα τις παρατηρησεις που σου κανουνε. Αν και εισαι active user , σου λειπει η ωριμοτητα, η σοβαροτητα και ο σεβασμος προς τους αλλους users και admins. Πρεπει να βελτιωσεις συμαντικα την συμπεριφορα σου.

-1

Πρέπει να σοβαρευτείς, να αλλάξεις πολύ και να προσπαθήσεις περισσότερο. -1

Μεγαλο -1 Spam, Toxic.

Αρκετα μεγαλη βελτιωση σε σχεση με τα προηγουμενα admin requests. Παρ ολα αυτα εχεις δρομο ακομα μπροστα σου. Πρεπει να αρχισεις να σεβεσαι τις αποφασεις των αλλων και ας μην συμφωνεις με αυτες. Το community για να εισαι στη θεση του admin πρεπει να σε σεβεται ως ατομο, κατι που δεν κανει τωρα. -1

-1 toxic,flame,spam.Απο τους χειροτερους user.Δεν θα ηθελα να συνεργαστω μαζι σου

-1 για τους παραπάνω λόγους που είπαν οι συνάδελφοι αν κάνεις ότι σου είπα στο teamspeak προχθές στα επόμενα θα σου βάλω +1

-1 spam toxic

-1 Εχεις βελτιωθει αρκετα απο την τοτε παρελθοντικη σου συμπεριφορα.. κατι το οποιο δηλωνει προσπαθεια και θεληση ωστοσο θα συμφωνησω με τον συναδελφο μου @eldarid διοτι σε αυτο το κομματι του να μπορεις να δεχεσαι καποια πραγματα ειτε συμφωνεις με αυτα ειτε οχι ειναι ενα πολυ μεγαλο βημα το οποιο θα πρεπει να κανεις πρωτα για εσενα τον ιδιο και μετα για ολους εμας για τον απλουστατο λογο του οτι χρειαζεσαι αυτην την ικανοτητα για μπορεσει να υπαρξει ομαλη και λειτουργικη συνεργασια οχι μονο σαν admin αλλα και σαν user με το υπολοιπο συνολο. Τελος κανε την προσπαθεια αυτη σε αυτο το κομματι γιατι ειναι σημαντικο πολυ και θα πρεπει να γινει ενα τετοιο βημα απο μερους σου και πιστεψε με οτι την επομενη φορα η ψηφος μου θα ειναι θετικη :D .  

-1 δημιουργεις πολλα προβληματα μεσα σε σερβερ και χρειαζεσε πολυ δουλεια ακομα στην συμπεριφορα σου. Αλλα εισαι αρκετα Active μεσα στον JB σερβερ

-1 απο εμενα προσπαθεις να δημιουργησεις προβλημα καθε φορα στον server και πιστευω πως δεν αξιζεις για αυτη την θεση 

-1 είσαι ανώριμος για μια τέτοια θέση GL :) !

Ισως το μεγαλυτερο -1 που θα μπορουσα να δωσω. Ξεκαθαρα η τελευταια επιλογη για admin. Φαινεται ξεκαθαρα το γιατι στα λεγομενα των συναδελφων. Good luck.

Έχεις βελτιωθεί αλλά έχεις δρόμο μπροστά σου νομίζω με λίγο help θα είσαι οκ αρκεί να ακους τους παλιότερους Admins για να βελτιώνεσαι. Σε ένα μήνα πάλι αν συνεχίσεις να έχεις -1 σημαίνει πως θες και άλλο δουλειά. Όσο βελτιώνονται οι απόψεις όλων σε έχουν δει σε δράση τόσο θα αρχίζεις και εσύ να καταλαβαίνεις ότι όντως βελτιώθηκες. Όταν θα αρχίσεις να βλέπεις +1 αντί για -1 θα γίνει πλέον αντιληπτό. Έχεις όρεξη να βοηθήσεις νοιάζεσαι και το βλέπουμε όλοι αλλά σου λείπουν αλλά χαρακτηριστικά τα όποια δεν σου δίνουν την θετική ψήφο μας.

Μια μεγάλη συμβουλή από εμένα είναι να σταματήσεις να μιλάς τόσο πολύ στο Mic στον Jailbreak ακόμη και αν το θες και να μην διακόπτεις ποτέ μα ποτέ τον Simon και ας το κάνουν άλλοι εσύ δεν θα το κάνεις.

Αυτά.

Καλησπέρα,

Το Admin Request σου έγινε REJECTED.

Ξανά προσπάθησε σε 1 μήνα.

This topic is now closed to further replies.

• Create New...