Jump to content

Προτάσεις βελτίωσης πάνω στο Forum

Recommended Posts

Οι users να εχουν access να κανουν δικα τους giveaways στο forum. Giveaways οπως VIP,Steam Games,Steam keys κ.α

https://rushgaming.gr/forum/index.php?/forum/73-events-giveaways-tournaments/

52 minutes ago, GreekWolf said:

Οι users να εχουν access να κανουν δικα τους giveaways στο forum. Giveaways οπως VIP,Steam Games,Steam keys κ.α

https://rushgaming.gr/forum/index.php?/forum/73-events-giveaways-tournaments/

-1 από  εμένα    η άποψη  μου είναι ότι τα μέλη. Δεν επιτρέπονται  να κάνουν  giveaway απο την στιγμή  που το community κάνει  δικα του events  και άλλα  πολλά  πράγματα  που θα ακολουθήσουν  στην συνέχεια 

καλησπέρα άνθρωποι του rush gaming community

Είμαι ο Ρόπας ο κύριος λόγος που περνώ θέση να εκφράσω την "αποσπι" μου στο community είναι γιατί μου αρέσει το η φιλοσοφία του jailbreak και πραγματικά έχω κράτηση πολλές καλές αναμνήσεις από παλιά εποχή που ήταν admin ο Κοιλια και Οδυσσέας και Ενεργειώ και Naze......και τώρα μετά από 5 χρονια επέστρεψα πάλι στο jailbreak και δυσκολεύτηκα να προσαρμοστώ με τις αλλαγές που έγιναν και πραγματικά στενοχωρέθηκα που πλέον δεν μπορούμε να κάνουμε custom games (baits) δεν γνωρίζω το πιο ήταν το κρητιό αξιολόγησης  και αφαιρέθηκε από τον game αλλα θέλω να πω κατά την άποψη μου το custom gaming είναι αυτό που προχώρησε το και ανεβάσει το jailbreak μέχρι τώρα.Τα τραγούδια , τα ανέκδοτα ,τα φαγητά και γενικά παιχνίδια που έχουν να κάνουν με το mic εξελίχθηκαν με το custom game με άτομα με χιούμορ και διάθεση να αυτοσχεδιάζουν παιχνίδι με αποτέλεσμα να υπάρχει πολύ γέλιο και τρομερή ατμόσφαιρα και κέφι και επίσης δημιουργήθηκαν και "παραπολι" φιλικές σχέσης μεταξύ με τα άτομα,εγώ αυτά έχω καταλάβει όταν έπαιζα παλιά.Θεωρώ πως να το ξανά σκεφτείτε άμα θα θέλετε να βάλετε το custom game στον server πιστεύω πως θα αναγεννηθούν κιάλα games έτσι και θα υπάρχει ποικιλία στον server χωρίς να γίνει το ένα round το ίδιο με το προηγούμενο με αποτέλεσμα να περιορίζει την φαντασία.

γνωρίζω πως θα είναι μια δύσκολη αλλαγή και στα rules και να προσαρμοστούν η admins με αυτό αλλα πιστεύω πως θα αξίζει η προσπάθεια.

ευχάριστο για τον χρόνο σας

Edited by Sanctus
απαγορευονται τα greeklish edited-translate

Οτκ... δεν εχω λογια μαν.. αν γινουν οι αλλαγες που προτινεις θα εχουμε επιτελους πισω το διασκεδαστικο jailbreak.. το jailbreak οπως ειναι τωρα ειναι βαρετο λογο του οτι καθε round η ιδια ρουτινα... προσωπικα εκανα comeback πριν λιγο καιρο και αρχισα να ψιλοβαριεμε τον jailbreak ξανα λογω της ιδιας βαρετης ρουτινας... ευχομαι να γινουν αλλαγες...

@Hecate

@LagMyAss

@Alexander

16k3xbs.png

@Popas @GreekWolf

Λάθος Topic για να ρίξετε ιδέες για τον jailbreak εδώ είναι προτάσεις ιδέες  και Bugs με βάσει το forum.

@Sanctus ξερω οτι ειμαστε σε λαθος section.. απλα αναγκαστικα απαντησα εδω επειδη ο @Popas εκανε το post εδω.

More customize για το προφίλ μας (music,Color και ότι αλλο θα φανεί ενδιαφέρον για να φανεί ενα ενδιαφέρον profile)

Custom Ranks αφού ο User έχει ανεβάσει έναν συγκεκριμένο αριθμό post.

189955470_HdBsW33-min-min(1)(1)(1)(1).gif.3928e82a077b25597efaee6239a25ed4.gif

@Sanctus @Petridis Αν μπορείτε απαντήστε λίγο 

Υπάρχει ήδη το custom rank είναι κάτω απο το ονομά σου 

@Petridis Στο δικό μου λέω 

On 6/5/2019 at 4:23 AM, .Deadbrain. said:

More customize για το προφίλ μας (music,Color και ότι αλλο θα φανεί ενδιαφέρον για να φανεί ενα ενδιαφέρον profile)

Τα colors τα θεωρώ ανούσια, αν και δεν ξέρω τι εννοείς ακριβώς. 

Βαλτε οριο στα daily posts υπαρχουν ατομα που φαρμαρουν +100 posts per week αν ειναι δυνατον δηλαδη να μαστε και καπου ανθρωπο

3 hours ago, Αγαπαω τα λεφτα <3 said:

Βαλτε οριο στα daily posts υπαρχουν ατομα που φαρμαρουν +100 posts per week αν ειναι δυνατον δηλαδη να μαστε και καπου ανθρωπο

+1 αν και εγω ειμουν σπαμμερ πλεον εχω καταλαβει οτι ηταν λαθος

Τα ranks στο Φόρουμ να είναι πάνω από 2 π.χ αν κάποιος είναι Forum moderator και Admin  και V.I.P να δίχνει και τα 3

@Αγαπαω τα λεφτα <3 @360NOSCOPE Τι σας πειραζει αν κανει ο αλλος 100 ή 1000 post την ημερα? Καλο στο Community κανει

.

.

μου αρεσει αυτο του @Zeltux

Στα πρώτα 50+ post που κάνει ένας User να δοθεί ένα χάλκινο μετάλλιο.

Στα 100+ να δοθεί ένα ασημένιο μετάλλιο.

Στα 200+ ένα χρυσό μετάλλιο 

Έπειτα στα 300+ να δίνετε ένα τρόπαιο χάλκινο 

Μετά στα 400+ ένα ασημένιο τρόπαιο 

Μετά στα 600+ ένα τρόπαιο Χρυσό

Και στα 1000+ κάτι ξεχωριστό από εσάς 

Αυτό θα κάνει τους Users του forum ενεργούς και πιο ανταγωνιστικούς μεταξύ τους που θα δίνει μια ωραία ενεργή και ομαλή ροή του forum 

Τα βραβεία αυτά να δίνονται από τα εξής Ranks : Forum moderators-Supervisors-Managers 

Τα εξής βραβεία που θα δοθούν θα πρέπει να φαίνονται στο Profil του User που θα διεκδικήσει .