Jump to content
Sign in to follow this  

approved Αίτηση για Αστυνομία από DrizzlyQ

Recommended Posts

• Το όνομα σας στην πόλη?
    Dimitris Kontolios
  • Πραγματική σας ηλικία?
    19
  • To STEAMID64 σας?
    76561198380851034
  • Γιατί θέλετε να μπείτε στο αστυνομικό σώμα?
    Η αλήθεια είναι ότι είχα επανενταχθεί στο παρελθόν στο σώμα της Ελληνικής Αστυνομίας. Υπηρέτησα 3 διαφορετικούς στόλους που κατανέμονται στην προστασία του πολίτη. Άμεση Δράση/Ομάδα ΔΙ.ΑΣ (Επικίνδυνοι ελιγμοί/Οδήγηση) / Ομάδα Εναερίων Μέσων και άμεσης παρέμβασης σε σκηνικά στα οποία το όνομα μου έχει δηλώσει παρών. Θαρρώ πως μπορώ πλέον να διαχειριστώ εν λόγω προυπηρεσίας καταστάσεις που απαιτούν πολλή σκέψη βραχυχρόνια. Θέλω να βοηθήσω τον πολίτη να κινείται ασφαλής στον δρόμο. Θέλω να βοηθήσω ώστε να εξαλλειφθεί μέχρι και η παράβαση του Κώδικα Οδικής Κυκλοφορίας (Κ.Ο.Κ). Και τέλος ως ο ίδιος έχω υπάρξει ουδέ και δή ποτέ διεφθαρμένος αστυνομικός στο παρελθόν μου και έχω προσφερθεί να βοηθήσω την Ελληνική Αστυνομία στην εξιχνύαση υποθέσεων ξεσκεπάζοντας εγκληματίες με την βοήθεια της λογικής μου,θαρρώ πως μπορώ να διαχειριστώ την πίεση αυτή και την δουλειά αυτή όσο τίποτε άλλο.
  • Ιστορικό του χαρακτήρα σου:
    Ο Δημητρης Κοντολιος,γεννηθεντας στον χολαργο αττικης και κατοικος ενος μικρου χωριου στα Δυτικα Προαστια θελωντας απο μικρο παιδι να ακολουθησει το επαγγελμα του πατερα του και να καταταγει στο υπουργειο προστασιας του πολιτη και της δικαιοσυνης-δημοσιας ταξης.Παντοτε νομοταγης και υπακουος στις εντολες καθε ανωτερου του εκαστοτε στιγμων στην ζωη χωρις ενδοιασμους και παρατολμες κινησεις παρα μονο σκεπτομενες με στοχο το κεφαλι κατω και την προσπαθεια να φαινεται αδρα στην δημοσια διοικηση καταφερνει να διεκδικησει την θεση του στο σωμα της Ελληνικης Αστυνομιας. Καθως ολα πηγαινουν ροδινα μια μερα φτανει ενας φακελος στο σπιτι του. Ο φακελος αυτος εμπεριειχε μια φωτογραφια της χωρισμενης γυναικας του μαζι με το παιδι που ουτε καν γνωριζε ο ανευθυνος (σχολιο του αφιηγητη) οτι ειχε. Αυτος που τους ειχε απαγαγει γνωριζε καλα τι ηθελε. Τον αναγκασε να στρεψει το κεφαλι του εναντια στην αστυνομια. Και να προδωσει καθως εκ τουτου και να δαγκωσει το χερι που τον ταιζε ειτε χρηματικα ειτε ηθικα ολα αυτα τα χρονια της υπηρεσιας του στην ζωη. Εστρεψε την πλατη του στην δευτερη οικογενεια του. Εστρεψε την πλατη του στην χωρα του που τον ανεδειξε ως προδοτη. Τον αναγκασαν να κλεψει τους φακελους των μυστικων υποθεσεων και να τους ανεβασει στην βαση δεδομενων της αστυνομιας γιατι εν αντιθεσει αν εκανε καποια παρατολμη κινηση θα ακουγε εναν ηχο κροτου σε mp3 αρχειο απεσταλμενο μεσω dark-net στην διευθυνση που του δοθηκε στον φακελο. Αφοτου καταφερε να κανει οτι του ζητησαν και καταφερε να σωσει την οικογενεια του οπου την παρελαβε σε μια αποθηκη παλια του μαρινοπουλου με ενα παπλωμα καταβρωμικο αναζητα την δικαιοσυνη και νιωθει πλεον ετοιμος να σταθει στα ποδια του και να ανεβασει τον πηχη του αιματος του ωστε να βρει τους εγκληματιες που του προκαλεσαν τετοιο ηθικο αλλα και δογματικο σοκ δηλωνοντας ετοιμος να αναλαβει τα καθηκοντα του ως πρωην υψηλοβαθμος αστυνομικος που εχει προυπηρεσια στα σωματα της Αμεσης Δρασης και της ομαδας Δικυκλης Αστυνομευσης καθως και την αφιλοκερδως βοηθεια του στην καταπολεμηση της ναρκωτικεμποριας και της συλληψης των μεγαλοβαρονων ναρκωτικων της πολης του Los Santos.
  • Τι ξεχωριστό πιστεύεις ότι έχεις εσύ από τους άλλους υποψήφιους?
    Διαθέτω 4 μήνες προυπηρεσία. Έχω υπηρετήσει σε 3 διαφορετικούς στόλους. Ομάδα Δ.ΙΑΣ/Άμεση Δράση/Ομάδα Εναερίων Μέσων. Έχω υπηρετήσει 3 διαφορετικές διοικήσεις πράγμα που δηλώνει ότι έχω εκπαιδευτεί να συμβιβάζομαι με τις εντολές του ανώτερου μου/κέντρου μου.
  • Πόσο καιρό παίζεις σε RolePlay Servers; έχεις εμπειρία?
    3 Χρόνια. Θαρρώ πως μπορώ να ανταπεξέλθω δηλώνοντας με την συννένεση μου στο 99% των σκηνικών.
  • Τι ώρες συνήθως είστε στην πόλη?
    Ανεξάρτητο Ωράριο // Συνήθως Μεσημέρι - Βράδυ νωρίς-αργά
  • Συμφωνώ ότι με κάθε παραβίαση των κανόνων ο Δοικητής της Αστυνομίας έχει δικαίωμα να με διώξει από το Αστυνομικό Σώμα.
    Yes
Edited by Atmas25

Sign in to follow this  

• Create New...